20 listopada 2017 r. przedsiębiorcy z gminy Wieruszów zainteresowani nawiązaniem powiązań kooperacyjnych z firmami brazylijskimi, rozpoczęli wspólnie z nami misję gospodarczą w Brazylii.

W kluczowych centrach gospodarczych Brazylii – Sao Paulo i Rio de Janeiro, na Uczestników czeka bogaty program, który umożliwi efektywne wejście z dystrybucją swoich towarów na rynek brazylijski.

Rozpoczęliśmy intensywnie - od rozpoznania rynku konsumenckiego w praktyce poprzez wizyty w centrach handlowych, sklepach branżowych z obszaru działania poszczególnych przedsiębiorców.

W dniu dzisiejszym odbyły się prezentacje lokalnych ekspertów: prawników i ekonomistów specjalizujących się w rynku brazylijskim a także współpracy z UE. Naszym celem przy organizacji wydarzenia były też spotkania z firmami typu „trade” bardzo istotnym uczestnikiem dystrybucji międzynarodowej który obejmuje do 70% rynku.

Jutro i w kolejnym tygodniu Przedsiębiorcy będą także mieli możliwość odwiedzenia wybranych firm branżowych w ich siedzibach, aby porozmawiać indywidualnie o współpracy,  zobaczyć funkcjonowanie przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych i biur handlowych.

Następnie jako domkniecie klamrą cyklu spotkań i wizyt, Przedsiębiorcy pojadą zobaczyć największe centrum logistyczne w Ameryce Łacińskiej a następnie największą w Brazylii Izbę handlową.

Całe przedsięwzięcie zakończy się 29 listopada.

A co po zakończeniu misji?

Zapewniamy dalszą możliwość wsparcia dla przedsiębiorców którzy zdecydują się poza współpraca z dystrybutorami w Brazylii, na otwarcie swojego oddziału na miejscu: w kwestiach wsparcia w rekrutacji, sprawach organizacyjnych otwarcia biura oraz w negocjacjach.

A pełniejsza relacja zdjęciowa – już wkrótce! 😊

 

Pozdrawiamy!

Zespół KOMPASS

 

 

 

KOMPASS Poland organizatorem misji gospodarczej w Brazylii
26 listopada 2017

Copyright 2018 Kompass sp. z o.o.

Created in WebWave CMS

NASZA OFERTA

ul. Wita Stwosza 48

Warszawa

+48 (22) 255 92 70

info@kompass.com.pl

KONTAKT