Może to kierunek dla Ciebie? Dowiedz się już 15.05.2015!

 

Dwa miesiące dzielą nas od wydarzenia organizowanego przez  Polish Business Club, pt “Kierunki rozwoju dla MŚP. Przyjdź – wybierz – działaj”.

 

Jest to konferencja dedykowana właścicielom małych i średnich firm. Celem spotkania jest wyznaczenie kierunków rozwoju MŚP na najbliższej lata.

 

Zaproszeni  goście z zagranicy opowiedzą, jakie możliwości rozwoju oferują rynki zagraniczne. Z kolei przedsiębiorcy, których oferta jest kierowana do lokalnego klienta poznają najnowsze sposoby na promocję swoich usług, które w prosty sposób mogą wdrożyć w Polsce.

 

Dodatkowo sztab ekspertów z dziedzin takich jak prawo, własność marki, podatki, finanse, księgowość będą doradzać, jak zabezpieczyć firmę przed zagrożeniami administracyjnymi i jak usprawnić jej funkcjonowanie, nie zapominając jednocześnie o ekonomii portfela.

 

Konferencja MŚP zdobyła już szerokie grono patronów tak medialnych, jak i społecznościowych m.in. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Konfederacja Lewiatan, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Interia.pl, Business z Klasą, Comperia, Gazeta Praca itd. Zapraszamy również do współpracy kolejne firmy i organizacje, którym zależy na wspieraniu polskiego biznesu.

 

Konferencja odbędzie się w Hotelu Windsor w Jachrance

Zarejestruj się już dziś:

http://meeting.polishbusinessclub.pl

 

Polish Business Club

Polsih Business Club to organizacja powołana do życia, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie dla godnego rozwoju Polskich firm. Wierzymy, że współpraca jest fundamentem sukcesu i dzięki niej wspólnie jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu! Polish Business Club buduje przestrzeń do łatwiejszego prowadzenia biznesu w Polsce, ale naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w zarządzaniu procesami przemian lokalnych firm z globalnymi aspiracjami. Każdą ofertę współpracy i zakres działania przygotowujemy indywidualnie dla każdego naszego partnera, aby spełnić największe wymagania, wspólnie szukać klientów i partnerów biznesowych, także poza Polską.

 

 

Kierunki rozwoju dla MŚP. Przyjdź – wybierz – działaj
27 marca 2015

Copyright 2018 Kompass sp. z o.o.

Created in WebWave CMS

NASZA OFERTA

ul. Wita Stwosza 48

Warszawa

+48 (22) 255 92 70

info@kompass.com.pl

KONTAKT