ZAREKLAMUJ SIĘ W SIECI - GOOGLE

 

 

Linki sponsorowane w Polsce i na świecie – pozyskuj klientów!

 

Doskonałe narzędzie do promocji firmy, marki lub produktu.  Reklama w Google charakteryzuję się bardzo wysoką skutecznością i efektywnością biorąc pod uwagę wszystkie dostępne formy reklamy internetowej.Trafia bezpośrednio do osób, które aktywnie poszukują ofert i informacji na temat produktów którymi są zainteresowane.

 

Korzyści z programu AdWords

 

Reklama z AdWords umożliwi Państwu, zaawansowane dostosowywanie dystrybucji reklam do indywidualnych potrzeb , co pozwoli na znaczne zwiększenie ich skuteczności i efektywności oraz uzyskanie maksymalnego zwrotu z inwestycji w reklamę. Idealne rozwiązanie dla firm które chcą dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców w sposób szybki i bezpośredni.

 

                Zasięg: Reklamy AdWords ogląda co miesiąc około 90% internautów w Polsce (i setki milionów ludzi na całym świecie). AdWords daje natychmiastowy dostęp do tego szerokiego grona potencjalnych klientów.

                Czas: Reklamy Google AdWords oddziałują na potencjalnych klientów dokładnie we właściwym momencie: gdy szukają oni aktywnie informacji (słów kluczowych lub treści) związanych z działalnością Państwa firmy.

 

Dzięki kampanii Państwa firmy na wyszukiwarce google ilość wizyt na stronie firmowej wzrośnie. Wygenerowana ilość wejść z pierwszej strony  spowoduje zwiększenie zainteresowania i przejęcie w dużym procencie klientów konkurencji pojawiającej się na stronach wyszukiwarki.

Jest to przede wszystkim reklama mająca za zadanie przyciągnąć jak największą rzeszę klientów na naszą stronę w celu poinformowania ich o naszych produktach i usługach oraz wzmocnić wizerunek firmy .

 

Nasza oferta

Jesteśmy firmą specjalizującą się w reklamie w wyszukiwarce Google, we wszystkich krajach, w których jest dostępna.

 

Kampanie które prowadzimy dla naszych klientów wyświetlają się zgodnie ze szczegółowymi kryteriami doboru:

 • odpowiednie frazy kluczowe
 • zasięg reklamy (państwo, województwo, promień, miasto itp.)
 • ściśle określony czas wyświetlania boksów,
 • odpowiednia treść reklam,
 • wysokość budżetu,
 • preferowana pozycja reklamy zależna od realizowanej strategii,

Czynności te należą zawsze do pierwszego etapu naszych działań i mają za zadanie określenie grupy docelowej dla tworzonej kampanii.

 

Rodzaje kampanii jakie Państwu możemy zaproponować to:

 • Linki sponsorowane (wyszukiwarka google)
 • Reklama w sieci wyszukiwań (tj. onet.pl, interia.pl, wp.pl, gazeta.pl)
 • Sieć reklamowa – Reklama kontekstowa (emisji reklam na różnych stronach internetowych, których tematyka odpowiada słowom kluczowym zawartym w kampanii lub bezpośrednio możemy wskazać z listy adresy stron na których chcemy aby nasz reklama się wyświetlała)
 • Remarketing -kierowanie reklam do konkretnej grupy użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili naszą stronę. Dzięki takiej formie promocji  możliwe jest nakłonienie użytkownika do ponownego odwiedzenia strony internetowej lub wzmocnienie rozpoznawalności marki.
 • Reklama video (skierowana jest do sieci filmów video YouTube.com. Daje ona możliwość wyświetlenia reklam w trakcie odtwarzania filmów pasujących do danej kampanii. Dzięki temu po zawartości filmów video możliwe jest określenie grupy docelowej i emitowanie reklam do potencjalnych klientów)

 

W kampaniach  google możemy emitować trzy rodzaje reklam tj.

 • tekstowa (boksy reklamowe),
 • graficzna (banerowa),
 • multimedialna, video.

 

W ramach współpracy tworzymy dla Państwa teksty reklamowe oraz grafikę do reklam banerowych (statyczne-animowane)

 

Statystyki

 

W czołówce rankingu domen według zasięgu miesięcznego nadal bez zmian.Pierwsze trzy miejsca zajmują: google.pl, youtube.com oraz facebook.com.

 

GOOGLE

ZOBACZ

ZOBACZ

Copyright 2018 Kompass sp. z o.o.

Created in WebWave CMS

NASZA OFERTA

ul. Wita Stwosza 48

Warszawa

+48 (22) 255 92 70

info@kompass.com.pl

KONTAKT