Kompass Poland jest częścią światowego koncernu Kompass International z siedzibą we Francji w Paryżu. Kompass International należy do tej samej grupy finansowej co firma Coface. Właścicielem całej grupy finansowej jest Bank Natixis.

 

Kompass International jest liderem w branży informacji biznesowych o firmach, działa w 66 krajach świata, zgromadził informacje o ponad 5 mln firm business to business. Kompass jako jedyna firma oferuje przedsiębiorcom kompleksowe podejście do promocji firmy i pozyskania nowych partnerów handlowych.

 

W Kompass możecie Państwo zakupić aktualne polskie bazy danych firm b2b, międzynarodowe bazy danych firm b2b, otrzymać dostęp do nowoczesnej platformy bazodanowej Easy Business i przeglądać dane o ponad 5 mln firm lub zamówić usługę e-mailingu. Z Kompass możecie również zrealizować efektywną promocję własnych produktów i usług na wyjątkowym adresowanym do przedsiębiorców portalu b2b www.kompass.com. Promocja na portalu www.kompass.com zapewnia dotarcie z Państwa ofertą do firm na całym świecie. Kompass zapewni również promocję Państwa oferty i firmy w nowoczesnych mediach takich jak Google, YouTube, Facebook.

 

Misją Kompass na całym świecie jest kojarzenie partnerów handlowych. Wspieramy przedsiębiorców w pozyskiwaniu klientów na całym świecie od 1944 roku. Polski oddział Kompass został utworzony ponad 20 lat temu.

Zaufało nam ponad 30.000 klientów na całym świecie, w Polsce ponad 3000 firm powiększa swoje rynki zbytu i efektywnie korzysta z doświadczenia Kompass. Poniżej prezentujemy tylko kilkudziesięciu klientów.

KLASYFIKACJA PRODUKTÓW I USŁUG

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

O NAS

O KOMPASS

PLIKI DO POBRANIA

Copyright 2015 Kompass sp. z o.o.

Created in WebWave CMS

NASZA OFERTA

ul. Wita Stwosza 5a

Warszawa

+48 (22) 549 75 70

+48 (22) 549 75 70

info@kompass.com.pl

KONTAKT